J

Hakkımızda

Untitled Document

 
   
  
VİZYONUMUZ
Haskar Endustri olarak amacımız; işinde yüksek kaliteyi Türk sanayisine kazandırmayı hedef alarak iş hayatına başlayan ve bugün gelinen noktada çelik yapı tasarımı boru imalatı, Kolon, Dram, Eşanjör bakım işlerinden birçok yerli ve yabancı firmanın haklı güvenini kazanarak iş ortağı olmuştur.
Kurulduğu günden bu yana, gelişime verdiği önemi yıllık cirosunun önemli bir kısmını yeni bölümlerin entegrasyonuna ayırarak kanıtlayan Haskar Endustri, hızlı, kusursuz ve düşük maliyetli üretim kabiliyetini kazanmıştır.
 
 
MİSYONUMUZ

   
  
KALİTE POLİTİKAMIZ
Haskar Endustri Çelik Konstüriksiyon Sektöründe, şirketimizin hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda; çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak, kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, sürekli büyüme ve gelişme ile birlikte rekabet edebilirürün ve hizmetleri sunmaktır.
 
 
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Haskar Endustri olarak biz, doğayla içiçe olan bütün faaliyetlerinde doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yürürlükte olan yasalara uymayı, üretim sürecinde oluşan atıkların çevreye zarar vermeyecek süreçlerde yok edilmesini, çevre yöntemini sürekli iyileştirmeyi çevre politikamız olarak görüyoruz.
   

 

 

 

 

 Design by Mehmet KARA © Tüm hakkı Haskar Endüstri  Ltd.Şti’ye aittir.  Site Kullanım Şartları

Site Menüsü
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret156678
Site Haritası
Üyelik Girişi